A Napistent, akit az ősmagyarok hitregei ősatyjuknak, Magyarnak tekintettek és neveztek, különböző törzsek más-más néven nevezték. E népek közül a palócok Pál, Bál, Balota, vagy Bel/Bél, a szemerék pedig Szem, Szam, Somota néven, de más népek ettől más-más néven nevezték.
A HAT-ALOM jelen pillanatban látszólag bukottak/gazdagok kezében összpontosul, de mindez illúzió csupán, mert a HA-TALOM Isten kezében van, aki szavával, HAng által teremtette a világot.
Van a Földön egy nép, amelyet külföldön úgy neveznek, hogy HUNgary, amit pedig úgy ejtenek japánul, angolul, stb., hogy HANGari. Ők a MAGyarok, kiknek nyelvén az Úr Ádámhoz (ADAM/MADA/MAGYAR) szólt.
Üdvözlégy Magyar (AVE MADA/ADAM EVA), az ANYAnyelved a Teremtés nyelve.
Mózes 1/1/3:
“És monda Isten: Legyen világosság, : és lőn világosság. És látá Isten, hogy jó a világosság; és elválasztá Isten a világosságot a setétségtől”
Dániel 12/3:
“Az értelmesek pedig fénylenek, mint az égnek fényessége; és a kik sokakat az igazságra visznek, miként a csillagok örökkön örökké.”
Dániel 12/12:
“Megtisztulnak, megfehérednek és megpróbáltatnak sokan, az istentelenek pedig istentelenül cselekesznek, és az istentelenek közül senki sem érti; de az értelmesek értik”
Jézus példázataiban arról kapunk tájékoztatást, hogy a menyegző első eseményére mindenki bemehet (Máté 22,9-10). Egy bizonyos idő után azonban bezáraték a menyegzői ház ajtaja (Máté 25,10/b). Jézus nagyon erősen hangsúlyozza azt is a példázatban, hogy a Király megtekinti a vendégeket és akit nem talál méltónak, azt kiveti a többiek közül (Máté 22,11-13), vagyis elválasztja a világosat a sötéttől. A Fény az örök, vagyis időtlen, a sötétség pedig idétlen.
J-AH-WEH, JEHOV-AH, BUDD-AH, BUDD-HA, ALL-AH, TUTANK-HA-MUN (144. lelet a sírban), stb.
James Churchward szerint RAH volt Mu napistenének neve, amiből RA egyiptomi napisten származott (HAR/RAH)
Ebből következik, hogy ATEN is AH-TEN.
Egyiptomban Hathor égistennő volt, kinek nevével szintén el lehet játszadozni, vagyis HAT-HOR, vagy HA-THOR.
A Nap is egy kapu, THOR/TOR is egy kapu, a HA kapuja.
Milyen kapu TOR kapuja? Természetesen vörös, ugyanis a TOR fordítottja a ROT.
VÖRÖS KAPSZULA, VÖRÖS AJTÓ, VÖRÖS PONT A HARMADIK SZEMNÉL, stb.
Amíg vezető poszton volt, az egyiptológia művelőinek egy része úgy tartotta, hogy ZAHi HAwass kisajátítja az egyiptológia tudományát.
Az egyiptomi mitológiában a nyugati sivatag istene HA volt, más néven a Nyugat Ura, vagy az Átszellemültek Ura.
A HARmadik dimenzióban HAR/Nap (A Hórusz névváltozat görög eredetű, az egyiptomi Heru/Hor/Har névből ered) nyugaton nyugszik, a homokember pedig az álommal kapcsolatos szimbolika (Sandman = álommanó, álom istene, stb.)
Ha álmos vagyok és ásítok, AH-zok.
Ha elalszok, más világokban kalandozok, a 3. dimenzióban nem HA-zok.
Ugyanúgy, ahogy az alvószoba a HÁ-ló szoba, mikor örökre lehunyom szemem, meg-HA-lo-k, de az csak a HAL-ÁL állapota.
ÁL, vagyis nem valós, mert nincs halál, mert öröklétű, HAlHAtatlan vagy halacska, aki ki HAHA-zod a HAlált.
Az “A” a táltos abc-ben a háromszög, a H betű pedig 8-as forma, melyekből többet összerakva megkapunk egy láncot, vagy éppen dupla spirált. A rovásban a H/h két x egymáson, vagy két félkör összefordítva (több egymáson dupla spirál), de ha a latin H-t egymásra helyezzük, megkapjuk a létrát, magyarul a H és az A együttesen egy felfelé mutató háromszög és egy ég felé vezető létra, ami a LÉT-RA-ja.
Mikor a gyermeknek beadnak a régi gyógyítókat elsöprő modern gyógyítók egy gyógySZERt, azt mondják neki, hogy mond azt AAAA, vagy ÁÁÁÁ.
Ha tüsszent valaki HApcizik, mikor bekapja az orvosságot, vagy HAtóanyagot, azt mondja HAmm.
Mikor eszünk HArapunk, mikor éneklünk, HAngot adunk, mikor gyorsan beszélünk HAdarunk.
A gyógyszerészet szimbóluma a fára, vagy egyfajta grálra tekeredő kígyó, mely valójában a caduceus, melynek tetején ott az aranygömb/alma.
A fára tekeredő kígyó pedig a kundalíni. A kígyó pedig azt sziszegi, hogy SSZ.., ha csendre intünk valakit, hogy ne HAngoskodjon, akkor azt mondjuk Jupiter ujjunkat a száj elé tartva, hogy PSSZT, vagy azt mondjuk EGY PISSZENÉST (SZISSZENÉST) SEM, az a valaki pedig ekkor elHAlkul.
Gondolom az sem véletlen, hogy az utolsó ítélet előtt 7 HARsona, vagy trOMbita szólal meg. A magyar fordítású bibliában trombita szerepel, az angolban pedig posaune, vagyis harsona. Mindenesetre a harsonát a trombitából eredeztetik, de mindkettő rézfúvós, a réz pedig a Vénusz fémje.
Gondolom az is csak a véletlen műve, hogy azt a népet, aki azt állította nagyon is helyesen, hogy minden ember fénylény, akit persze oly elszántan irtottak és üldöztek a múltban, KatHARoknak nevezték.
Vagy az is a véletlen számlájára írható, hogy Romulust és Remust egy nőstényfarkas nevelte fel egy fügefa alatt és egy HARkály etette őket.
A Sákja (Szakja, Szkíta) törzsből származó páli nyelven beszélő Gautama SzidHARta (páliul Gótama SziddHATTHA ) is egy fügefa alatt meditálva világosodott meg, így vált BuddHA-vá.
Végül, de nem utolsó sorban a HA-lakat HÁ-lóval fogják ki, a Nap és a Hold körül pedig HA-lot lehet megfigyelni.